KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903266
nr 1390 3266
Achille Borchi
(1927-1965), Sverige
Oljemålning, Interiör. Signerad. Olja på duk, 60x48 cm, yttermått inklusive ram: 74x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:17:43
12/4 18:07:34
Achille Borchi
Läs mer om Achille Borchi